Салют-7 2017
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
111 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Клим Шипенко
В ролях:
Олександр Самойленко, Марія Миронова, Любов Аксьонова, Віталій Хаєв, Олександра Серебрякова, Павло Дерев'янко, Поліна Руденко, Оксана Фандера, Роман Перелигін, Володимир Вдовиченков
Формат:
mp4, 3gp

Салют-7 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Салют-7 2017 українською мовою

В основі сюжету кінострічки лежать реальні події, що відбулися в 1985-му році. З космічної станції раптово перестають приходити відповіді, і все виходить з-під контролю - масивний об'єкт відмовляється піддаватися управлінню з Землі. Така подія загрожує не тільки зіпсованим іміджем Радянському Союзу, а й можливою великомасштабною трагедією з безліччю людських жертв. Виникає гостра необхідність терміново відправити туди космонавтів з відповідальною місією - в найкоротші терміни усунути несправність.

Ця роль відводиться досвідченому Володимиру Джанібековим і його друга, інженеру Віктору Савіних. Ці люди зробили неймовірний подвиг, зістикувати з некерованим об'єктом у відкритому космосі. Такого досі ніхто в історії космонавтики НЕ робив, і технічна сторона даної події до цього дня залишається вищим пілотажем серед професіоналів. Від результату найтяжчого завдання залежало дуже багато, і космонавтам вперше довелося діяти в таких незвичних і непередбачуваних умовах.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Салют-7 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Салют-7 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*