» » Фотограф 2017
Фотограф 2017
Рік:
Країна:
США, Канада
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ед Гасс-Доннелі
В ролях:
Пейтон Кеннеді, Сара Ебботт, Еббі Корніш, МакКензі Малдун, Дермот Малруні, Діего Клаттенхофф, Джастін Лонг, Лола Фленері

Фотограф 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Фотограф 2017 українською мовою

Вона не може противитися нервовим припадків, які трапляються частіше, ніж звичайно. Ця недуга страшно мучить героїню, перетворюючи її в згусток агресивного створення, що не вміє радіти життю. Про який позитиві може йти мова, коли до молодої жінки приходять аномальні бачення. Як би вона не намагалася впоратися з ними самостійно, хвороба прогресує, змушуючи свою носительку звернутися за допомогою до фахівця. Лікар радить пацієнтці провести кілька сеансів, щоб виявити справжню причину всіх страхів і кошмарів.

Задушевні бесіди укорінюють психоаналітика на думці, що таємниці криються в минулому дівчата, і вона повинна відвідати рідну домівку, де реальність постане на своє місце. Інстинкти підказують героїні не ступати в той будинок. Чому вона так не хоче віддатися ностальгічним спогадам, мозок ніби блокує спроби вилучити епізоди з дитинства. Опиняючись в безвихідному становищі, хвора відправляється в отчіе пенати, щоб розібратися з корінням розлади особистості. Однак побачене призводить її в ступор. Невже пункт призначення є всього лише початковим етапом диявольських витівок, або розігралася уява має намір передає гостю на поруки жахливого полтергейсту?

Кіно Фотограф 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*