Фотограф 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
США, Канада
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ед Гасс-Доннелі
В ролях:
Пейтон Кеннеді, Сара Ебботт, Еббі Корніш, МакКензі Малдун, Дермот Малруні, Діего Клаттенхофф, Джастін Лонг, Лола Фленері
Формат:
mp4, 3gp

Фотограф 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Фотограф 2017 українською мовою

Вона не може противитися нервовим припадків, які трапляються частіше, ніж звичайно. Ця недуга страшно мучить героїню, перетворюючи її в згусток агресивного створення, що не вміє радіти життю. Про який позитиві може йти мова, коли до молодої жінки приходять аномальні бачення. Як би вона не намагалася впоратися з ними самостійно, хвороба прогресує, змушуючи свою носительку звернутися за допомогою до фахівця. Лікар радить пацієнтці провести кілька сеансів, щоб виявити справжню причину всіх страхів і кошмарів.

Задушевні бесіди укорінюють психоаналітика на думці, що таємниці криються в минулому дівчата, і вона повинна відвідати рідну домівку, де реальність постане на своє місце. Інстинкти підказують героїні не ступати в той будинок. Чому вона так не хоче віддатися ностальгічним спогадам, мозок ніби блокує спроби вилучити епізоди з дитинства. Опиняючись в безвихідному становищі, хвора відправляється в отчіе пенати, щоб розібратися з корінням розлади особистості. Однак побачене призводить її в ступор. Невже пункт призначення є всього лише початковим етапом диявольських витівок, або розігралася уява має намір передає гостю на поруки жахливого полтергейсту?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Фотограф 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*