» » Ганчірковий союз 2015
Ганчірковий союз 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:37
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Местецький
В ролях:
Владислав Вєтров, Олександр Паль, Федір Лавров, Павло Чінарёв, Андрій Крижнев, Олена Нестерова, Кирило Кяро, Іван Янковський, Анастасія Проніна, Василь Буткевич
Формат:
mp4, 3gp

Ганчірковий союз 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ганчірковий союз 2015 українською мовою

Легка, світла, ностальгічна комедія "Ганчірковий союз" розповідає про пригоди вихованого підлітка Івана з порядної міської родини. Влітку хлопчисько приїжджає в селище, де знаходиться дача його батьків. Родич хлопця влаштовує Ваню сторожем на селищне кладовище, бо хлопчині потрібно заробити гроші і віддати борги. У селищі Ваня починає дружити з трьома незвичайними хлопцями. Мрійливі, хуліганисті хлопці придумали свою власну організацію і назвали це таємне товариство "Ганчірковий союз". Ваня тягнеться до таких сміливих і відкритих хлопців, йому хочеться стати повноправним членом таємного співтовариства.

Головний герой запрошує хлопців пожити у нього на дачі ціле літо. Четверо друзів, на перший погляд, такі різні і несхожі, мають внутрішній стрижень і всіма силами намагаються уникнути буденності, здійснюючи творчі навіженства, здійснюючи вчинки з метою змінити і переробити сучасний світ. Але в справи хлопчаків втручається сусідська дівчинка Саша, яка відкриває Вані очі на його нових приятелів.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Ганчірковий союз 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Ганчірковий союз 2015
Ганчірковий союз 2015
Ганчірковий союз 2015
Ганчірковий союз 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*