» » Пам'ятати 2015
Пам'ятати 2015
Рік:
Країна:
Канада, Німеччина
Час:
01:35
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Атом Егоян
В ролях:
Джанет Портер, Генрі Черні, Джеймс Кейд, Бруно Ганц, Юрген Прохнов, Наталі Крілл, Пітер ДаКун, Дін Норріс, Крістофер Пламмер, Мартін Ландау

Пам'ятати 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Пам'ятати 2015 українською мовою

Дев'яностолітній старий Зів, нещодавно поховав свою дружину, спокійно доживає залишки своїх днів в одному з будинків для літніх, борючись з повільно, але невблаганно підступаючим старечим маразмом. Зустрівшись зі своїм другом Максом, прикутим до інвалідного крісла, він дізнається, що той довгі роки займався пошуками фашистського наглядача Симона Візенталя і нарешті його знайшов. Далекі сімдесят років тому під час Другої світової війни в концентраційному таборі Освенцим він безжально замучив і вбив сім'ї обох старих, а після нищівної поразки фашистів втік їх Німеччини в Північну Америку, де зміг втікти від правосуддя.

Макс в ході довгих пошуків з'ясував, що мерзотник змінив своє ім'я та прізвище, і тепер відомий як Руді Курландер, але тут виникла невелика проблема, так як під цим ім'ям на континенті проживають відразу чотири людини, троє з яких живуть в Штатах і один в Канаді. Інвалідне крісло не дає можливості старому довести справу до кінця, і він просить Зева знайти фашиста і здійснити над ним правосуддя. Незважаючи на те, що Зів після жахливих подій Другої світової поїхав в Америку, де намагаючись забути жахливі спогади, до кінця життя врізалися в пам'ять, він обзавівся сім'єю і виростив сина, наш герой вирішує виконати прохання друга.

Кіно Пам'ятати 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Пам'ятати 2015
Пам'ятати 2015
Пам'ятати 2015
Пам'ятати 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*