Пам'ятати 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Канада, Німеччина
Час:
01:35
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Атом Егоян
В ролях:
Джанет Портер, Генрі Черні, Джеймс Кейд, Бруно Ганц, Юрген Прохнов, Наталі Крілл, Пітер ДаКун, Дін Норріс, Крістофер Пламмер, Мартін Ландау
Формат:
mp4, 3gp

Пам'ятати 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Пам'ятати 2015 українською мовою

Дев'яностолітній старий Зів, нещодавно поховав свою дружину, спокійно доживає залишки своїх днів в одному з будинків для літніх, борючись з повільно, але невблаганно підступаючим старечим маразмом. Зустрівшись зі своїм другом Максом, прикутим до інвалідного крісла, він дізнається, що той довгі роки займався пошуками фашистського наглядача Симона Візенталя і нарешті його знайшов. Далекі сімдесят років тому під час Другої світової війни в концентраційному таборі Освенцим він безжально замучив і вбив сім'ї обох старих, а після нищівної поразки фашистів втік їх Німеччини в Північну Америку, де зміг втікти від правосуддя.

Макс в ході довгих пошуків з'ясував, що мерзотник змінив своє ім'я та прізвище, і тепер відомий як Руді Курландер, але тут виникла невелика проблема, так як під цим ім'ям на континенті проживають відразу чотири людини, троє з яких живуть в Штатах і один в Канаді. Інвалідне крісло не дає можливості старому довести справу до кінця, і він просить Зева знайти фашиста і здійснити над ним правосуддя. Незважаючи на те, що Зів після жахливих подій Другої світової поїхав в Америку, де намагаючись забути жахливі спогади, до кінця життя врізалися в пам'ять, він обзавівся сім'єю і виростив сина, наш герой вирішує виконати прохання друга.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Пам'ятати 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пам'ятати 2015
Пам'ятати 2015
Пам'ятати 2015
Пам'ятати 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*