» » На п'ятдесят відтінків темніше 2017
На п'ятдесят відтінків темніше 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Джеймс Фоулі
В ролях:
Ерік Джонсон, Кім Бейсінгер, Тайлер Хеклін, Ділан Ніл, Хью Денсі, Дакота Джонсон, Белла Хіткот, Джеймі Дорнан, Макс Мартіні, Марша Гей Харден

На п'ятдесят відтінків темніше 2017 дивитися онлайн

Опис фільму На п'ятдесят відтінків темніше 2017 українською мовою

У кожного є свої таємниці, деякі з них зробили нас такими, якими ми є зараз. Все почалося з підміни головною героїнею, що закінчує коледж, своєї подруги на роботі. Її начальник, молодий і привабливий мільярдер, зауважив молоду студентку. Вона йому дуже сподобалася, і він запропонував вступити з ним у зв'язок і підписати контракт про нерозголошення подробиць їхніх стосунків. Але через деякий час, вона змушена припинити з ним спілкування. Причиною стала дивина молодої людини, він був схиблений на садомазохізмі.

Намагаючись знайти себе в житті, влаштовується на роботу до видавничого дому та намагається забути те, що сталося. Незабаром, молодий мільярдер знову повертається в її життя, бентежачи душу спогадами. Чи не в змозі протистояти собі, вона погоджується на пропозицію, зустрінеться. Потроху, в спілкуванні, їй відкриваються таємниці його минулого, спливає те, що створило його таким людиною. Вона починає його краще розуміти, хоче допомогти позбавиться йому від внутрішніх демонів, які давно оселилися в душі. Крім вже відомих труднощів, їй доведеться протистояти заздрості і підступності жінок з його минулого.

Дивитися онлайн трейлер фільму На п'ятдесят відтінків темніше 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]