Кандидат 2012
Рік:
2012 рік
Країна:
Режисер:
Стівен Джилленхол
В ролях:
Майкл Нарделлі, Седрік «Развлекатель», Кобі Смолдерс, Лорен Емброуз, Джейсон Біггз, Расселл Ходжкинсон, Том Арнольд, Джоель Мур, Емілі Бергл, Крістофер МакДональд
Формат:
mp4, 3gp

Кандидат 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Кандидат 2012 українською мовою

Філ Кемпбелл - молодий журналіст, який нещодавно втратив роботу, несподівано отримує від свого друга Гранта Когсвелла, на перший погляд, божевільну пропозицію - надати допомогу своєму кумедному другу, бажаючому пробитися до міської ради Сіетла, очоливши його виборчу компанію. Когсвелл, натхненний монорельсовою системою міського транспорту, має намір побудувати на цьому свою передвиборну програму, обіцяючи позбавити місто від утомливих пробок. Його опонент Річард Макайвер розробив план амбітної залізничної системи, яка, на думку Гранта, лише посилить рух транспорту і зашкодить екологічній обстановці, забруднюючи навколишнє середовище.

Незважаючи на відсутність досвіду ведення політичної боротьби, друзі приймають авантюрне рішення і вплутуються в непросту гонку з Макайвер, мають набагато більший адміністративний ресурс і фінансові можливості. Дуже скоро геніально продумана стратегія Філа і самовіддані дії Гранта, що намагається робити все для жителів міста, перетворюють його в гідного кандидата, який цілком розраховує на місце в міській раді.

Дивитися онлайн трейлер фільму Кандидат 2012 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*