» » Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015
Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:35
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Клим Шипенко
В ролях:
Соня Карпуніна, Лідія Байрашевская, Олександр Самойленко, Микола Амосов, Віктор Грудев, Анастасія Акатова, Дмитро Калязін, Любов Толкаліна, Михайло Довженко, Михайло Бабічев

Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015 українською мовою

Захоплюючий фільм, знятий по написаній Дмитром Шаховим повісті «Сповідь Задрота», що за короткий час отримала неймовірну популярність в безкрайніх просторах рунету, розповість нам про двох друзів, які створили бізнес імперію з нуля, будучи в самому початку шляху звичайними програмістами-провінціалами.

В один прекрасний момент двоє молодих хлопців Женя і Коля розуміють, що в інтернеті можна заробляти непогані гроші, і, накачавши з мережі доступного порно, відкривають власний порносайт. Гроші потекли до друзів рікою, але через деякий час вони вирішують розширити свій бізнес, і починаю торгувати нелегальної комп'ютерної та побутової технікою, яку продумані бізнесмени купували на складі конфіскату, так як на ліцензійну продукцію грошей просто не було. Дуже швидко наші герої пізнають усі принади бізнесу в сучасному світі в особі жадних чиновників, безкомпромісних олігархів, жорстоких кримінальних авторитетів і усюдисущих журналістів. Незабаром наші друзі постануть перед непростим вибором: піти на поводу жорстокого корумпованого світу і стати своїми в прогнилій реальності або піти проти системи, наражаючи на небезпеку себе та своїх близьких.

Кіно Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015
Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015
Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015
Як підняти мільйон: Сповідь Задрота 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*