Батл-Крік 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Елісон Іствуд
В ролях:
Паула Малкомсон, Майкл Рендолл, Делрой Ліндо, Джордан Селлоум, Тобі Хемінгуей, Джеремі Сенд, Еліз Файк, Клер ван дер Бом, Дена Пауелл, Білл Скарсгард
Формат:
mp4, 3gp

Батл-Крік 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Батл-Крік 2017 українською мовою

Молодий художник Генрі живе разом з матір'ю в невеликому провінційному містечку Батл-Крік, розташованому на півдні країни. З раннього дитинства молодий чоловік страждає на рідкісне захворювання шкіри: хлопець не може перебувати на сонці, адже прямі сонячні промені залишають на його тілі великі опіки, які, живцем, перетворюються в потворні шрами. Не маючи можливості жити повноцінним життям, молодий художник змушений днями перебувати в будинку, де він пише чудові картини. Ночами, щоб заробити собі на прожиток, хлопець працює в автомобільній майстерні, що належить Артуру, колишньому діловому партнерові батька. У вільний від роботи час Генрі виходить прогулятися під місяцем, викупатися в невеличкій річечці, що протікає неподалік, а також скоротати годинку-другу в місцевій закусочній, де він є частим нічним гостем.

Раптово доля дарує хлопцеві зустріч з Елісон, автомобіль якої ламається неподалік. Не маючи грошей на ремонт, дівчина влаштовується офіціанткою в ту саму закусочну, де частенько буває Генрі. Згодом наші герої переймаються взаємною симпатією і починають зустрічатися. Чи зможуть вони почати нове щасливе життя, не дивлячись на те, що у кожного з них є що приховувати?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Батл-Крік 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*