» » Колонія Дігнідад 2015
Колонія Дігнідад 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Німеччина, Люксембург, Франція
Час:
01:50
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Флоріан Галленбергер
В ролях:
Вікі Кріпс, Річарда Кері, Джуліан Овенден, Август Цірнер, Мартін Вуттке, Емма Уотсон, Мікаел Нюквіст, Nicolás Barsoff, Даніель Брюль, Джинн Вернер
Формат:
mp4, 3gp

Колонія Дігнідад 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Колонія Дігнідад 2015 українською мовою

Даніель - молодий німецький фотограф-ідеаліст, який примикає до чилійського руху, що виступає в підтримку чинного президента країни, з метою зберегти його при владі. Зустрівшись з молоденькою стюардесою Оленою, яка отримала кілька днів вільного часу, хлопець і подумати не міг, що раптовий державний переворот перекреслить закоханим всі плани, перетворивши їх щасливі дні в кошмар. Після повалення влади чинного правителя військова поліція арештовує Даніеля і, попередньо піддавши його жорстоким тортурам, відправляє нещасного в колонію Дігнідад - сільськогосподарську німецьку громаду, що знаходиться на території Чилі, яка видає себе за благодійне товариство. Насправді Дігнідад був якоюсь подобою концентраційного табору, де вся влада належала жорстокому тирану Паулю Шеферу.

Після арешту і зникнення коханого, Олена намагається з'ясувати, куди зник Даніель. Незабаром наша героїня дізнається про жахливе місце, куди відвезли хлопця і приймає рішення будь-що-будь врятувати коханого. Перетворившись черницею, відважна дівчина проникає на територію громади, в той момент вона ще не здогадувалася, що потрапити в Дігнідад набагато простіше, ніж покинути його межі.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Колонія Дігнідад 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Колония Дигнидад

Колонія Дігнідад 2015
Колонія Дігнідад 2015
Колонія Дігнідад 2015
Колонія Дігнідад 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*