» » Райські кущі 2015
Райські кущі 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Прошкін
В ролях:
Агрипина Стеклова, Віктор Німець, Олена Яковлєва, Євген Циганов, Ангеліна Мірімська, Віталій Хаєв, Катерина Смирнова, Артем Семакін, Чулпан Хаматова, Дмитро Куличків
Формат:
mp4, 3gp

Райські кущі 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Райські кущі 2015 українською мовою

Віктор Зілов - досить посередній піар-менеджер, який працює в команді одного інтернет порталу. Разом зі своєю люблячою дружиною Галиною вони переїжджають в нову квартиру, розташовану в елітному житловому комплексі «Райські Кущі» середнього за всіма мірками провінційного міста. Квартира, що стала предметом лютої заздрості всіх його колег, була отримана Зіловим як нагорода за сприяння місцевим олігархам, з його допомогою використовують інформаційний портал як плацдарм для своєї пропаганди.

Але, не дивлячись на те, що новосілля дає привід зайвий раз порадіти, в житті Зілова починає відбуватися ряд подій, що отруюють його щасливе, на перший погляд, існування. Новий начальник Віктора, на превелике невдоволення нашого героя, намагається встановити новий порядок роботи. Незважаючи на переїзд, який сприяє оновленню відносин в родині, у Зілова загострюються проблеми з дружиною, після чого наш герой, не намагаючись виправити становище, заводить стосунки з наївною журналісткою Іриною. Все менше отримуючи задоволення від життя, наш нещасний герой, прагнучи вирватися з сумовитих сірих буднів, мріє виїхати на таке бажане качине полювання.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Райські кущі 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Райські кущі 2015
Райські кущі 2015
Райські кущі 2015
Райські кущі 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*