Діпан 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:55
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Жак Одіар
В ролях:
Жозефін де Мо, Франк Фаліс, Клодін Вінасітамбу, Марк Зінга, Каліеасварі Срінівасан, Джесутасан Антонітасан, Фаузі Бенсаїд, Басс Дем, Жан Батіст Пуло, Венсан Ротьє
Формат:
mp4, 3gp

Діпан 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Діпан 2015 українською мовою

У Шрі-Ланці закінчується кривава громадянська війна, що забрала десятки тисяч життів, та тривала близько чверті століття. Урядові війська добивають «Тамільських тигрів» і наш герой, який воював на боці сепаратистів, змушений бігти з острова, щоб втекти від переслідування владою. Притворившись сім'єю, яка насправді померла близько півроку тому, наш герой, який взяв собі ім'я Діпан, разом з молодою дівчиною, відомої тепер як ялина, і дев'ятирічної дівчинкою відправляються до Франції, намагаючись забути жахливі події, що відбуваються в останні роки на батьківщині.

Опинившись на місці і звернувшись до міграційної служби, вони отримують житло в далеко не найкращому районі на околиці Парижа, де процвітає наркоторгівля, а місцеві банди відморозків раз у раз влаштовують розбірки. Не маючи особливого вибору, фіктивна сім'я вирушає до нового місця проживання, де кожен намагається почати нове життя: Діпан влаштовується працювати наглядачем у місцевий житловий комплекс, ялина наймається допомагати літнім арабам, а їх уявна дочка вирушає вчитися.
Фальшиве життя з абсолютно чужими людьми тяжким вантажем тисне на кожного з них, але зіткнувшись з жорстоким світом іммігрантських кварталів, що смутно нагадує обстановку на Шрі-Ланці, наші герої поступово починають зближуватися.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Діпан 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Діпан 2015
Діпан 2015
Діпан 2015
Діпан 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*