» » Діпан 2015
Діпан 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:55
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Жак Одіар
В ролях:
Жозефін де Мо, Франк Фаліс, Клодін Вінасітамбу, Марк Зінга, Каліеасварі Срінівасан, Джесутасан Антонітасан, Фаузі Бенсаїд, Басс Дем, Жан Батіст Пуло, Венсан Ротьє

Діпан 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Діпан 2015 українською мовою

У Шрі-Ланці закінчується кривава громадянська війна, що забрала десятки тисяч життів, та тривала близько чверті століття. Урядові війська добивають «Тамільських тигрів» і наш герой, який воював на боці сепаратистів, змушений бігти з острова, щоб втекти від переслідування владою. Притворившись сім'єю, яка насправді померла близько півроку тому, наш герой, який взяв собі ім'я Діпан, разом з молодою дівчиною, відомої тепер як ялина, і дев'ятирічної дівчинкою відправляються до Франції, намагаючись забути жахливі події, що відбуваються в останні роки на батьківщині.

Опинившись на місці і звернувшись до міграційної служби, вони отримують житло в далеко не найкращому районі на околиці Парижа, де процвітає наркоторгівля, а місцеві банди відморозків раз у раз влаштовують розбірки. Не маючи особливого вибору, фіктивна сім'я вирушає до нового місця проживання, де кожен намагається почати нове життя: Діпан влаштовується працювати наглядачем у місцевий житловий комплекс, ялина наймається допомагати літнім арабам, а їх уявна дочка вирушає вчитися.
Фальшиве життя з абсолютно чужими людьми тяжким вантажем тисне на кожного з них, але зіткнувшись з жорстоким світом іммігрантських кварталів, що смутно нагадує обстановку на Шрі-Ланці, наші герої поступово починають зближуватися.

Кіно Діпан 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Діпан 2015
Діпан 2015
Діпан 2015
Діпан 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*