Екіпаж 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
-
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Микола Лебедєв
В ролях:
Володимир Машков, Агне груди, Сергій Газаров, Тетяна Новик, Катерина Шпіц, Віра Іванова, Олена Яковлєва, Сергій Шакуров, Данило Козловський, Ян Ге
Формат:
mp4, 3gp

Екіпаж 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Екіпаж 2016 українською мовою

Молодий талановитий льотчик Олексій Гущин завжди відрізнявся норовливим характером і особистим кодексом честі. Не визнаючи авторитетів і не бажаючи виконувати безглузді накази, наш герой постійно конфліктував з керівництвом, за що його вигнали спершу з прикордонників, а потім з військової авіації. Зайнявся пошуком роботи, Олексій дивом влаштовується на посаду другого пілота в авіакомпанію, що займається цивільними перевезеннями, де наш герой спочатку повинен пройти необхідне стажування. Розуміючи, що це його останній шанс, знаючи, що без неба він не зможе нормально жити, Олексій відповідально береться за справу.

У наставники йому попадається суворий і дуже принциповий Леонід Зінченко, який не терпить непокори і відхилення від інструкцій. Спочатку відносини пілотів зовсім не складаються, адже Гущин свого часу звик до бойових вильотів, де ти відповідаєш тільки за себе самого, а тут на його плечі лягає відповідальність за життя не одного десятка пасажирів, тому небезпечні маневри повітряного судна з людьми на борту абсолютно неприпустимі . Але незабаром, в момент смертельної небезпеки, коли на кону виявляться сотні життів, нашому герою доведеться показати все, на що він здатний, щоб врятувати приречених людей.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Екіпаж 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Екіпаж 2016
Екіпаж 2016
Екіпаж 2016
Екіпаж 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*