» » Підірвати Гітлера 2015
Підірвати Гітлера 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:54
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Олівер Хіршбігель
В ролях:
Корнелія Конгдон, Катаріна Шюттлера, Йохан фон Бюлов, Давид Зіммершмід, Мартін Марія Абрам, Крістіан Фрідель, Рюдігер Клінк, Фелікс Ейтнер, Симон Ліхт, Бургхарт Клаусснер
Формат:
mp4, 3gp

Підірвати Гітлера 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Підірвати Гітлера 2015 українською мовою

Фільм, заснований на реальних подіях, розповість про німецького тесляра Георге Ельзера, якому не вистачило всього сім хвилин, щоб змінити історію. Після того, як до влади в Німеччині приходять нацисти, Ельзер починає побоюватися, що своїми діями вони поставлять країну на поріг війни. Після того, як Німеччина починає війну з Польщею, Ельзер, який бажає уникнути ще більшого кровопролиття, яке за його припущеннями безсумнівно трапитися в недалекому майбутньому, вирішує вбити Гітлера, щоб врятувати мільйони життів німецьких громадян.

З'ясувавши, що кожен рік 8 листопада в мюнхенському пабі «Бюргербройкеллер» фюрер виступає перед обраними членами НСНРП, наш герой починає готувати замах. Ретельно спланувавши зухвалий план, Георг закладає потужний вибуховий механізм годинного дії всередину колони, недалеко від якої як правило мали трибуну фюрера. 8 листопада 1939 року могутній вибух забирає життя восьми чоловік, при цьому шістдесят три відвідувача отримують поранення різного ступеня тяжкості. В цей час, наш герой, нагальним чином намагався покинути країну, ще не знав, що Гітлера в числі постраждалих не виявилося. Коротко привітавши присутніх в залі, фюрер спішно покинув приміщення незадовго до вибуху, тому що йому терміновим чином необхідно було повернутися в столицю.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Підірвати Гітлера 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Підірвати Гітлера 2015
Підірвати Гітлера 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*