» » Поцілунок Беатріс 2017
Поцілунок Беатріс 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
117 хв. / 01:57
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мартен Прово
В ролях:
Полін Етьєн, Катрін Фро, Катрін Деньов, Марі Гілі-П'єр, Джинн Роза, Квентін Долмер, Олів'є Гурме, Полін Паріго, Одрі Дана, Мілен Демонжо
Формат:
mp4, 3gp

Поцілунок Беатріс 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Поцілунок Беатріс 2017 українською мовою

На Берлінаре цього року, «фільм Поцілунок Беатріс онлайн», був поза конкуренцією, по-перше в картині бере участь легендарна Катрін Деньов, по-друге, не менш популярна Катрін Фрот відкривають драматичну історію з комедійними сюжетами. Актриси безперечно талановиті, історія їхнього життя досить глибока і вимагає уваги. Клер працює в лікарні акушеркою, щодня роблячи десятки матерів щасливими, допомагаючи з'явитися на світло їх маленького дива. Її дорослий син перспективний доктор і турботливий чоловік. Особиста сторона героїні просто ніяка, улюбленого немає і вона працює на благо інших.

Часом, здається, її не хвилює сімейне життя, відмінний будинок, затишний сад, практично рай, вона все досягла, а чоловік в її житті вже був. Друга героїня Беатріс, жінка в досить пристойному віці, примхлива і егоїстична, вона ненавидить і не визнає правильний спосіб життя, їсть те, що їй подобається, п'є те, що приємно туманить голову, донині, в ній видно колишня краса і завзяття, інтрига і флірт. Чим же пов'язані дві абсолютно різні долі? У минулому, Соболевська, будучи мачухою, кинула Клер і її батька, раптово зникнувши. І ось сьогодні вона знову з'явилася, щоб вибачитися і попросити протягнути їй руку допомоги. Розмірене життя акушерки перевернеться, але вона піде назустріч, минуле занадто багато залишило нерозв'язних задач і не отвеченних питань. Їм обом є чому повчитися один у одного, але головний урок, їм викладе доля.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Поцілунок Беатріс 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Поцілунок Беатріс 2017
Поцілунок Беатріс 2017
Поцілунок Беатріс 2017
Поцілунок Беатріс 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*