» » Мисливець з Уолл-стріт 2017
Мисливець з Уолл-стріт 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
США, Канада
Жанр:
Час:
108 хв. / 01:48
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Марк Вільямс
В ролях:
Джерард Батлер, Ґретхен Мол, Елісон Брі, Віллем Дефо, Альфред Моліна, Кетлін Манро, Дастін Мілліган, Джулія Баттерз, Макс Дженкінс, Анупам Кхер
Формат:
mp4, 3gp

Мисливець з Уолл-стріт 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Мисливець з Уолл-стріт 2017 українською мовою

Головний герой "Мисливець з Уолл-стріт 2017 онлайн", ідеальний і кращий представник у сфері своєї професії. Як відомо, сім'я і робота несумісні, ну практично, коли віддаєшся одному, картина на іншому стає гірше. У жорстокому світі сучасності не можна сидіти на місці, від цього залежить добробут твоє і сім'ї, а азарт бути першим не покидає. Дейн точно знає, як робити так, щоб клієнти залишалися задоволені. Діючи брудними методами, йому завжди вдавалося домагатися бажаного. Здається, що робота не представляє особливої ​​складності, пошук кваліфікованих співробітників, якими кишить все місто. Але не все так просто. Найчастіше розумні, інтелектуально розвинені, потенційні рекрути, можуть "ламатися" заради підвищення попиту і тоді в гру вступає Дженсен, знає, як чинити в подібних ситуаціях. Шантаж, цинізм, маніпуляція людським розумом, він добре вивчив специфіку справи.

Попереду заблищала нова начальство посаду і його конкуренткою буде Лінн Вогель. Безпринципна особистість, як і наш персонаж. Начальник всієї контори, чоловік не промах, відсутність близьких, як слабкої точки, позбавило від потреби за кого-то переживати, він користується становищем і владою з самовдоволеним виглядом спостерігаючи, як в його "акваріумі", сильні пожирають слабших. Захоплений боротьбою за призове місце Дейн забув про рідних і це дало про знати в невідповідний момент. У той час, коли на роботі починають проявлятися напряги, молода та амбіційна колега-суперниця діє, як ікласта акула, ведучи замовників, на кону стоїть все, над чим ти працював все життя і новий удар здатний знести з ніг - син серйозно хворий. Вибрати одночасно роботу і сім'ю не вийде, як надійде тепер мисливець за головами, без праці справлявшийся зі складними завданнями.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Мисливець з Уолл-стріт 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Охотник с Уолл-стрит

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
LizaKolos
Відвідувачі
Хороший фільм. варто подивитися.
24 липня 2017 17:05
3