Орбіта 9 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Іспанія, Колумбія
Час:
95 хв. / 01:35
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Хатем Храїче
В ролях:
Джон Алекс Кастільо, Ina Juaristi, Белен Руеда, Клара Лаго, Фернандо Кампо, Сара Дераа, Пачи Сантамарія, Алекс Гонсалес, Андрес Парра, Христина Ліллі
Формат:
mp4, 3gp

Орбіта 9 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Орбіта 9 2017 українською мовою

На борту космічної станції під назвою Орбіта 9 знаходиться один єдиний астронавт - головна героїня, двадцятирічна дівчина на ім'я Елена, яка ніколи в житті ще не бачила людей, так як потрапила сюди ще зовсім маленькою дитиною. Дівчина повинна потрапити на Селесту, куди їй належить летіти ще довгих дев'ятнадцять років. Раптово відбувається поломка системи життєзабезпечення, внаслідок чого на корабель прилітає інженер, якого звуть Алекс. Він зобов'язаний терміново виправити всі неполадки.

Здивуванню і хвилювання дівчини немає меж, бо хлопець - перший представник людської раси, якого вона має можливість споглядати. Ось тільки наша героїня поки що навіть гадки не має, що виявилася в самому епіцентрі вкрай дивних подій. Всі її існування - це якийсь величезний, амбітний науковий експеримент, тому вона - не більше ніж піддослідна щур, видатковий матеріал, за яким пильно спостерігають вчені. Але Алекс, з першого погляду закохавшись в чарівну дівчину, вирішує відкрити бідоласі правду. Наші герої здійснюють втечу з обладнаної під космічний корабель наукової лабораторії, але розлючені настільки зухвалим вчинком керівники проекту, не бажаючи втрачати такий цінний матеріал, тут же організовують погоню.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Орбіта 9 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Орбита 9

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
helo
Відвідувачі
цікавий фільм, і не далекий від реальності.
можливо такі експерименти вже проводять і хоч це жорстоко але для чистоти досліду психології людини такий спосіб в пріорітеті.
28 серпня 2017 17:51
8