» » Христос під слідством 2017
Христос під слідством 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
112 хв. / 01:52
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Ганн
В ролях:
Роберт Форстер, Том Ноуікі, Майк Фогель, Л. Скотт Колдуелл, Майк Пнівський, Еріка Крістенсен, Фей Данауей, Френкі Фейзон, Рас Блеквелл, Кевін Сайзмор
Формат:
mp4, 3gp

Христос під слідством 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Христос під слідством 2017 українською мовою

Екранізований бестселер, нарешті на екранах і його можна дивитися онлайн "Христос під слідством фільм 2017" найочікуваніша християнська картина. Як Ви змінитеся після перегляду будете знати тільки Ви, але цей твір змінило багатьох, як і головного героя журналіста Chicago Tribune Лі Стробель. Він жив буденним життям з дружиною, яку безмірно любив. Біда прийшла раптово, одного разу Леслі повернувшись додому сказала, що тепер вона християнка і в її серці Христос. Для чоловіка це удар, він атеїст і хотів жити з подібною, в плани не входило бути чоловіком християнки. Він завжди зі зневагою ставився до віри, вважав вигадкою і самообманом збудованому на легендах.

Єдине бажання, яке виникло після визнання коханої, розлучення. Він не хотів мінятися сам і категорично заперечував зраду дружини. Але в голову прийшла інша ідея, чи не піти, а почати розслідування про події давнього світу, вірніше про їх спростування. Ретельно, він зайнявся пошуком інформації про непідтвердженому дії під назвою Розп'яття, медично та науково проводячи дослідження. Два роки Стробел не міг змиритися з появою в їх житті ще кого-то, збираючи по крихтах факти, які щодня виявлялися на користь події. Несподівано для себе він став помічати, що наявність третього не так вже й погано, дружина придбала позитивні і позитивні прояви характеру і взаємини до сімейного життя. Вони довго розмовляли, спілкувалися, ділилися враженнями, любов привела Лі до правильних відповідей на питання. Фільм онлайн розповідає про кохання, про існування без Бога, в якій безліч вад і пояснень для них. Задався метою прийде до спокути, спочатку не припускаючи, чим усе закінчиться в слідстві над Ісусом.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Христос під слідством 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*