» » По той бік надії 2017
По той бік надії 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Фінляндія, Німеччина
Час:
98 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Акі Каурісмякі
В ролях:
Віллі Віртанен, Каті Оутінен, Томмі Корпела, Шерван Хаджі, Йорн Доннер, Сакарі Куосманен, Ніроз Хаджі, Ілкка Койвула, Янне Хюютіяйнен, Марія Ярвенхельм
Формат:
mp4, 3gp

По той бік надії 2017 дивитися онлайн

Опис фільму По той бік надії 2017 українською мовою

У центрі сюжету виявляються відразу два головні герої, кожен з яких вже багато чого побачив у житті, встигнувши натерпітися болю і розчаруватися в багатьох речах. Дія фільму відбувається на околиці фінської столиці під назвою Гельсінкі. Чесний і відкритий хлопець по імені Халед переживає не кращі часи. Молодий сирійський біженець залишився без батьківщини, дому і близьких. Хлопець зовсім не знає, за що хапатися, щоб хоч якось почати жити з чистого аркуша.

Викстрем – колишній комівояжер, який нещодавно звільнився з роботи і посварився з дружиною. Чоловік примудрився вкласти весь свій капітал в ресторан «Золота пінта», що виявився збитковим. І ось двоє чоловіків знайомляться, і незважаючи на те, що їх перша зустріч зовсім не задалася, незабаром між ними зав'язується дружба. Викстрем зі своєю своєрідною командою характерних працівників намагається якось допомогти втраченому бідоласі зібрати себе по частинах і відшукати загублену сестру. При цьому потрібно ще поставити заклад на ноги, щоб воно не тільки початок, нарешті, приносити хоч якийсь прибуток, але і стало популярним закладом у столиці. Чи вдасться зневіреним героям знову відшукати мир, спокій і добробут в цій мінливої реальності.

Кіно По той бік надії 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*