» » Милий Ханс, дорогий Петро 2015
Милий Ханс, дорогий Петро 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Жанр:
Час:
02:04
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Міндадзе
В ролях:
Андрюс даруючи, Анна Скиданова, Якоб Діль, Світлана Косолапова, Біргіт Мініхмайр, Євген Сармонт, Ангеліна Римашевская, Марк Хоземанн, Марк Вашков, Роза Хайруллін
Формат:
mp4, 3gp

Милий Ханс, дорогий Петро 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Милий Ханс, дорогий Петро 2015 українською мовою

Молодий німецький фахівець Ханс разом з трьома колегами по роботі прибуває в Радянський Союз в 1941 році незадовго до початку Великої Вітчизняної війни, щоб на одному з скляних заводів спільно з радянськими працівниками виготовити спеціальну лінзу. Незважаючи на всі спроби, Ханс, Віллі і Гретта під чуйним керівництвом Отто ніяк не можуть отримати необхідне скло, що неймовірно розпалює відносини всередині колективу, адже при кожній помилці німці мало не з кулаками накидаються один на іншого, звинувачуючи один одного у всіх невдалих спробах .

Лише тільки Ханс намагається зберігати спокій, мотивуючи це тим, що неможливо зробити настільки тонке виріб, не знайшовши гармонії в собі. Однак його візуальний спокій було лише маскою неймовірної бурі почуттів, що розігралася в душі. Це приховане внутрішнє напруження послужило причиною того, що в один момент, не витримавши нервового напруження, Ханс в пориві емоцій порушує температурний режим печі, що призводить до катастрофічних наслідків і смерті кількох робітників. Єдиним свідком жахливої події стає кочегар Петро, присутність якого у печі, згідно з принципами роботи НКВС, буде сприйнято як сприяння «диверсії». І тепер нашому героєві залишається лише сподіватися на те, що російська працівник буде розсудливо зберігати мовчання.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Милий Ханс, дорогий Петро 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Милий Ханс, дорогий Петро 2015
Милий Ханс, дорогий Петро 2015
Милий Ханс, дорогий Петро 2015
Милий Ханс, дорогий Петро 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*