Райони 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Казахстан
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Акан Сатаєва
В ролях:
Ельтерес Нуржанов, Шарип Серік, Женіс Омарів, Даніяр Алшинов, Сануржан Сулейменов, Нуржигит Калдыбеков, Володимир Логінов, Марйам Сатаєва, Жалгас Жангазин, Ілля Лошицький
Формат:
mp4, 3gp

Райони 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Райони 2016 українською мовою

Кінець вісімдесятих, Алма-Ата. Сім'я Арсена Абієва з околиці переїжджає в центр. Ледве потрапивши в нову школу, хлопчик зрозумів, наскільки його колишні однокласники відрізняються від столичних хлопців. Нові друзі дорослішими й самовпевнена, вони не запитують у батьків, чи можна піти ввечері погуляти, а просто йдуть.

Однокласники Азамат і Хабіб взяли новачка в свою компанію, він, як і вони, тепер «пацан з району», удостоюється такого звання далеко не кожен. Арсену подобається його нове життя, він пишається тим, що його товариші в авторитеті, а, значить, і він такий же сильний.
Хлопці розпивають спиртне, веселяться, б'ються на танцях. У ті далекі роки бійки були до першої крові. Але і тоді кримінал в таких компаніях правил бал. Арсен дуже скоро переконався, що авторитет його друзів виник не на порожньому місці, виною тому жорстка ієрархія і вплив злочинного світу. Старші хлопці з кримінальним минулим змінюють світогляд хлопців з хороших сімей і визначаю їх майбутнє.
Чи вдасться нашому герою уникнути впливу злочинного світу або він розплатиться за звання «хлопця з району» своїм подальшим життям?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Райони 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*