» » Переправа 2 2015
Переправа 2 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
02:11
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джон Ву
В ролях:
Такесі Канесіро, Чжан Цзиі, Хітомі Курокі, Тун Давей, Джек Као, Френк М. Ехерн, Масами Нагасава, Боуї Лам, Вей Лі, Шан Конг
Формат:
mp4, 3gp

Переправа 2 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Переправа 2 2015 українською мовою

Друга частина драматичного історичного фільму, присвяченого громадянській війні в Китаї (1946-1949) і події в результаті цих подій найбільшому в історії країни корабельної аварії пароплава "Тайпін". В державі в ході кровопролитних боїв зміцнюється панування комуністичної партії, поки що протистоять їм гоміньданівці намагаються втекти від переслідувачів, перепливши на острів Тайвань.

У центрі трагічного сюжету опиняються одразу кілька історій. Тун та Цин, солдат армії, яка перебувала під командуванням загиблого в бою генерала Лея, збирається на Тайвань, щоб виконати останнє прохання вмираючого воєначальника. Молода дівчина Ю Дженні, прагне потрапити на корабель, щоб спробувати відшукати безвісти зниклого коханої людини. Дружина генерала Лея, звинуваченого у зраді, намагається знайти виправдання, щоб очистити заплямовану репутацію свого чоловіка. Лікар Цзе Кунь збирається знайти і повернути на Тайвань свого молодшого брата, який бере участь у заворушеннях разом з іншими студентами. Волею долі наші герої виявляться на борту злощасного судна "Тайпін", відпливаючого від берегів столиці напередодні Нового Року. Кожен з них, опинившись на борту величезного пароплава, навіть не підозрював, що їм не судилося дістатися до пункту призначення.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Переправа 2 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Переправа 2 2015
Переправа 2 2015
Переправа 2 2015
Переправа 2 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*