» » Як навіжені 2017
Як навіжені 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
118 хв. / 01:58
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Паоло Вірдзі
В ролях:
Luisanna Messeri, Paolo Vivaldi, Серджіо Альбеллі, Томмазо Раньо, Мікаела Рамаццотті, Франческо Лаги, Giada Parlanti, Валентина Карнелутті, Alice Terranova, Валерія Бруні-Тедескі
Формат:
mp4, 3gp

Як навіжені 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Як навіжені 2017 українською мовою

Двоє молодих дівчат, дві зовсім різні життєві історії, які долею з'єднані в одне неймовірне і захоплюючу пригоду. Дівчата досить непогані собою, вони молоді і здається, що у них все життя попереду, так-то воно так, але існує один дуже важливий нюанс. Вся справа в тому, що в даний момент, на даному етапі свого життя вони знаходяться в місці, яке у більшості людей викликає виключно негативні асоціації і емоції. Кожна з них з різних причин потрапила в це непривітне містечко, але саме завдяки цьому у них з'явилася можливість зустріти один одного.

До цього героїні жили звичайним життям і, напевно, жодна з них і в страшному сні не могла собі уявити, що виявиться в психіатричній клініці в суспільстві психопатів і душевно хворих людей. Але долю передбачити неможливо, і тепер їх минуле залишилося позаду, десь за стінами цієї лікарні, а попереду їх чекало веселе і незабутнє проведення часу в цьому похмурому обителі в царстві жаху і божевілля. Кожна з них потрапила сюди з різних причин, цьому передували певні не дуже приємні події, через які героїні пережили серйозні моральні потрясіння. Нехай вони не були соціально-небезпечними, але їх все ж віддали перевагу ізолювати від суспільства. Дівчата порахували, що з них досить, а тому зважилися на втечу.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Як навіжені 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*