» » Одного разу 2013
Одного разу 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
01:41
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ренат Давлетьяров
В ролях:
Олександр Мельников, Христина Бабушкіна, Анатолій Шульев, Аполлінарія Муравйова, Дарина Мельникова, Артур Мухамадіяров, Микита Калінін, Олена Каримський, Юрій Дейнекін, Михайло Трійник
Формат:
mp4, 3gp

Одного разу 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Одного разу 2013 українською мовою

У фільмі «Однажды» показуються ті часи, коли залізна завіса була хитка і ось-ось повинна була впасти, а саме 70-і роки. У цей час підлітки думали про пригоди, дружбу і кохання. У школах були суворі правила, а учні ходили в шкільній формі. Зате на вулиці молодь могла вихлюпнути свою енергію у вигляді танців, музики і їзди на мотоциклах. Жителі Радянського Союзу все більше дивилися на Захід, який надавав на них істотний вплив. Молодь воліла мати яскравий і неординарний одяг, а також своєрідні зачіски.

Головні герої фільму - це сучасна молодь того часу. Група хлопців, стримувана шкільними правилами, на вулиці витворяла все, що душа забажає. Їх приваблювало все нове і непізнане, до чого вони прагнули з особливим завзяттям. Життя молоді була сповнена яскравих фарб і необдуманих вчинків. Однак головним заради чого відбувалися всі вчинки, була, звичайно ж, любов. За збігом обставин головний герой закохується в дівчину свого брата. Вони б'ються об заклад, в якому програв повинен виконати будь-яке бажання того, хто виграв парі.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Одного разу 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Одного разу 2013
Одного разу 2013
Одного разу 2013
Одного разу 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*