Духless 2011
HDRip
Рік:
2011 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Роман Пригунов
В ролях:
Марія Кожевнікова, Артем Михалков, Данило Козловський, Сергій Белоголовцев, Марія Андрєєва, Микита Панфілов, Михайло Єфремов, Саша Бурдо, Дмитро Дорохов, Артур Смольянінов
Формат:
mp4, 3gp

Духless 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Духless 2011 українською мовою

Фільм «Духлесс» - це цікава і трохи сумна історія про звичайного хлопця, який досяг всього, про що мріяв у дитинстві. Головного героя звуть Максим, він топ-менеджер великого російсько-французького банку, йому 29 років і він найщасливіша людина в світі. У всякому разі, саме це головний герой повторює собі кожен день, коли збирається на роботу, сідає в дорогий і престижний автомобіль, просунутий переговорами з багатими і вимогливими клієнтами, виховує підлеглих, а ввечері відправляється в шикарний нічний клуб і пропалює життя з черговою гарною моделлю . Максим живе, щоб заробляти гроші, які витрачає на обов'язкові атрибути гламурного життя: дорогі речі, красивих дівчат і наркотики. Здалеку головний герой дійсно схожий на щасливу людину, але чи так це насправді? Щиро щасливі люди не «одягають» фальшивих посмішок, не купують любов або дружбу і не стоять кожен день перед дзеркалом, в надії переконати себе щастя.

Але несподіване знайомство з милою і не розпещеної дівчиною на ім'я Юля змушує головного героя істотно переоцінити свої погляди на життя. Трохи наївна і норовлива дівчина відкриває перед Максимом новий і захоплюючий світ, в якому награна радість і гламурний успіх поступаються місцем щирим почуттям і емоціям, які неможливо продати або купити, але так легко втратити. Новий і щасливий світ з легкістю прийме нового жителя, але для цього потрібно відмовитися від старого і фальшивого існування. Чи впорається головний герой зі своїм внутрішнім кризою або втече від проблем на своєю дорогою і презентабельною машині?

Духлесс 2011 дивитися безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Духless 2011
Духless 2011
Духless 2011
Духless 2011
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*