» » Духless 2011
Духless 2011
Рік:
2011 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:45
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Роман Пригунов
В ролях:
Марія Кожевнікова, Артем Михалков, Данило Козловський, Сергій Белоголовцев, Марія Андрєєва, Микита Панфілов, Михайло Єфремов, Саша Бурдо, Дмитро Дорохов, Артур Смольянінов

Духless 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Духless 2011 українською мовою

Фільм «Духлесс» - це цікава і трохи сумна історія про звичайного хлопця, який досяг всього, про що мріяв у дитинстві. Головного героя звуть Максим, він топ-менеджер великого російсько-французького банку, йому 29 років і він найщасливіша людина в світі. У всякому разі, саме це головний герой повторює собі кожен день, коли збирається на роботу, сідає в дорогий і престижний автомобіль, просунутий переговорами з багатими і вимогливими клієнтами, виховує підлеглих, а ввечері відправляється в шикарний нічний клуб і пропалює життя з черговою гарною моделлю . Максим живе, щоб заробляти гроші, які витрачає на обов'язкові атрибути гламурного життя: дорогі речі, красивих дівчат і наркотики. Здалеку головний герой дійсно схожий на щасливу людину, але чи так це насправді? Щиро щасливі люди не «одягають» фальшивих посмішок, не купують любов або дружбу і не стоять кожен день перед дзеркалом, в надії переконати себе щастя.

Але несподіване знайомство з милою і не розпещеної дівчиною на ім'я Юля змушує головного героя істотно переоцінити свої погляди на життя. Трохи наївна і норовлива дівчина відкриває перед Максимом новий і захоплюючий світ, в якому награна радість і гламурний успіх поступаються місцем щирим почуттям і емоціям, які неможливо продати або купити, але так легко втратити. Новий і щасливий світ з легкістю прийме нового жителя, але для цього потрібно відмовитися від старого і фальшивого існування. Чи впорається головний герой зі своїм внутрішнім кризою або втече від проблем на своєю дорогою і презентабельною машині?

Духлесс 2011 дивитися безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Духless 2011
Духless 2011
Духless 2011
Духless 2011
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*