» » Коматозники 2017
Коматозники 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Нільс Арден Оплев
В ролях:
Тайлер Хайнс, Еллен Пейдж, Ніна Добрев, Кіфер Сазерленд, Даніела Барбоза, Дієго Луна, Кирси Клемонс, Бо Мірчофф, Джеймс Нортон, Шарлотта МакКінні
Формат:
mp4, 3gp

Коматозники 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Коматозники 2017 українською мовою

Питання, що чекає людину по той бік життя протягом століть хвилювало філософів, учених, лікарів. Студенти медики, об'єднані спільною ідеєю розкрити головну таємницю буття, вирішуються на ризикований експеримент. Використовуючи останні досягнення медицини і маючи доступ до найсучаснішого устаткування, молоді люди по черзі вводять один одного в стан клінічної смерті, щоб дізнатися, що відбувається за гранню.

Молоді та амбіційні, вони не взяли до уваги той факт, що за все доводиться платити, і їх подорож по незвіданому може мати дуже серйозні наслідки. Клінічна смерть змінює людину, і зміни ці необоротні. Занадто пізно студенти звернули увагу на побічні ефекти. Кожного з них починають переслідувати дивні видіння, в яких присутній люди, з якими їх колись звела доля.

Ділячись своїми баченнями і спогадами між собою, молоді люди розуміють, що це не просто галюцинації. Вони ступили на заборонену територію, де немає місця живим, і тепер спілкування з мертвими стало таким же реальним, як і спілкування з живими. Але чого хочуть давно загиблі від експериментаторів, і чим для них обернеться зв'язок зі світом мертвих?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Коматозники 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Коматозники

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*