» » Король Карл III 2017
Король Карл III 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Час:
88 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Руперт Гулд
В ролях:
Тім Піготт-Сміт , Олівер Кріс , Річард Гулдінг , Шарлотта Райлі , Марго Лейкестер , Tamara Lawrance , Адам Джеймс , Приянга Элан , Тім МакМуллан , Katie Brayben
Формат:
mp4, 3gp

Король Карл III 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Король Карл III 2017 українською мовою

Телефільм є адаптацією однойменної п'єси 2004-го року, творець якої виступив тепер в якості режисера. В основу сюжету лягли реальні події та історичні персоналії, які зіграли серйозну роль у становленні Британської імперії. Драма розповість про один з найважливіших моментів в історії цілої країни.

Великобританія. Час великих змін і політичних рішень. Одіозна правителька по імені Єлизавета II вмирає, залишаючи після себе престол одного з найбільш неоднозначних постатей того часу. До влади приходить Карл III, Принц Уельський. Відразу ж після прийняття на себе всіх повноважень починаються серйозні палацові інтриги, закулісні брудні ігри і відкриті конфлікти. Новий правитель встигає тут же не порозумітися з Прем'єр-міністром, наживши собі серйозного, могутнього ворога. Також конфліктує з Парламентом, який виступає проти жорстокого інноваційного закону, внесеного Карлом. Мова йде про документ, який регулює таке важливе явище, як свобода слова і діяльність преси в цілому. Свіжі рішення, що приймаються головним героєм, спершу не знаходять популярності і підтримки серед політичних еліт держави і чреваті наслідками для багатьох.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Король Карл III 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*