» » Ранкова зірка 2012
Ранкова зірка 2012
HDRip
Рік:
2012 рік
Країна:
Жанр:
Час:
99 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Sophie Biondy
В ролях:
Дені Лаван , Іггі Поп , Чеки Каріо , Беатріс Даль , Наташа Реньє , Бруно Пюцюлю , Лора Фавали , Ролан Мену , Zimsky , Сіссі Дюпарк
Формат:
mp4, 3gp

Ранкова зірка 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Ранкова зірка 2012 українською мовою

Об'їздивши тисячі кілометрів доріг, бродячий цирк дістався до Богом забутого містечка на північному узбережжі Франції. Бляклий пейзаж, розмірене життя і ніяких новин, напевно, тому багато місцеві жителі страждають від депресії. Така обстановка не приваблює туристів, і вони об'їжджають ці місця стороною. Прагнучи пробудити у глядачів хоч якісь емоції, артисти на прем'єрі викладаються на всі 100 %.

Всередині колективу киплять пристрасті, та які! Клоун Елліот бореться зі своїм другим Я, яке переслідує його у вигляді Іггі Попа. У нього роман з балериною. Двом витонченим натурам, судилося зустрітися в бродячому цирку. З кожним днем Елліот все більше грустнеет. На його кохану поклав око директор цирку, і дошкуляє її знаками уваги. Віддаючи собі звіт в тому, що у клоуна шансів більше, керівник колективу звертається за допомогою до великого магу Зефіру. Не підозрюючи про підступи суперника в боротьбі за серце красуні, Елліот поки зосередився на внутрішніх проблемах. Фільм, як старе французьке вино, зберігає свій букет до останніх крапель, глядач насолоджується гармонійністю моментів і повнотою образів героїв драми.

Кіно Ранкова зірка 2012 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*