» » Вікно навпроти 2003
Вікно навпроти 2003
Рік:
2003 рік
Країна:
Італія, Туреччина, Португалія, Великобританія
Час:
102 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ферзан Озпетек
В ролях:
Джованна Меццоджорно , Массімо Джиротті , Рауль Бова , Філіппо Нігро , Серра Йильмаз , Марія Грація Бон , Массімо Поджо , Іван Бакчи , К'яра Андреїс , Вероніка Бруні
Формат:
mp4, 3gp

Вікно навпроти 2003 дивитися онлайн

Опис фільму Вікно навпроти 2003 українською мовою

Алегоричний оповідання про те, що життя при бажанні можна круто змінити, і це не так вже складно, важливо лише знайти правильний мотив. Джованна 10 років заміжня, у неї люблячий чоловік, двоє діточок, турботи по дому, робота на птахофабриці і приготування випічки для кафе. Її життя розписане по хвилинах, і це не шопінг і секція йоги, а важка щоденна праця. Єдина віддушина, вікно навпроти, де живе симпатичний сусід, жінка дивиться туди вечорами, коли божевільний ритм трохи сповільнюється. В житті героїні геть відсутня позитив, всі події передбачувані і безрадісні до зубовного скреготу.

Одного разу Філіппо приводить в будинок старого чоловіка, що втратив пам'ять. На ніжні плечі Джованни тепер ляжуть і турботи про чуже людині. Спочатку мешканець лише дратує, але коли господиня будинку дізнається його ближче, вона вражена його витонченими манерами і інтелігентністю, затамувавши подих вона слухає розповіді про його життя. Від звичної рутини, як здавалося, засосавшей назавжди, можна позбутися тільки повіривши в себе. Віра прокинулася в прекрасній голівці Джованни завдяки людині, так потребував її допомоги. Ця історія яскраво демонструє нам закон життя – що віддаєш у Всесвіт, то до тебе й повертається.

Кіно Вікно навпроти 2003 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*