Мати 1991
Рік:
1991 рік
Країна:
Жанр:
Час:
139 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Анрі Верней
В ролях:
Клаудія Кардинале , Омар Шаріф , Наталі Руссел , Ізабель Садоян , Жакі Нерсесян , Рішар Беррі , Седрік Дусі , Тому Понсен , Стефані Сервэ , Серж Аведікян
Формат:
mp4, 3gp

Мати 1991 дивитися онлайн

Опис фільму Мати 1991 українською мовою

Як би надалі склалася доля, будь сім'ї, вимушеної залишити рідні краї і переїхати на нове місце, на перших порах завжди доводиться несолодко. Найцінніше, що є у вірмен, це нескінченна, фанатична любов до дітей, і шанування і повагу до батьків і всім близьким. Всі численні родичі кидаються на допомогу, як тільки розноситься звістка про те, що комусь нелегко.

У фільмі розказана історія сім'ї Закарян. Вимушені бігти від турецького геноциду, люди з нехитрим скарбом висаджуються в порту Марселя. Азат з батьками і двома тітками прибули до Франції. Що чекає їх на новому місці? Хто знає.

Дорослі багато працюють, позбавляють себе радощів життя, недоїдають, щоб у майбутньому Азат отримав освіту і не відчував нестатків. Згадуючи пролетіли роки, герой розповідає про свої успіхи, він розуміє чому зобов'язаний своєю загалом вдало склалася життям – нескінченної любові і підтримки його сім'ї. Ніжна майрик, у неї завжди готові слова розради, навічно залишиться його ангелом-охоронцем. Азат живе з почуттям провини. Коли-то він образив батька, а усвідомивши, що був неправий, написав лист з вибаченнями, але батько так і не встиг прочитати послання.

Кіно Мати 1991 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*