» » Смак сайри 1962
Смак сайри 1962
Рік:
1962 рік
Країна:
Японія
Жанр:
Час:
112 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Ясудзіро Одзу
В ролях:
Тісю Рю, Сима Івасіта, Кейдзі Сада, Маріко Окада, Теруо Йосіда, Норико Маки, Син'ітіро Миками, Нобуо Накамура, Ейдзіро Тоно, Куніков Міяке
Формат:
mp4, 3gp

Смак сайри 1962 дивитися онлайн

Опис фільму Смак сайри 1962 українською мовою

У Шухея Хираямы троє чудових дітей. Старший син вже одружений і живе окремо, а молодший син та донька все ще не вилетіли з рідного гнізда. Завдяки їх турботі Шухей після смерті дружини не відчуває себе самотнім. Мітіко звалила на свої тендітні плечі турботи по господарству. У Кадзуо хороша зарплата, він забезпечує сім'ю. Дівчина піклується про батька та брата – готує, пере, прибирає, чоловічу частину колекції Хіраяма все влаштовує, вони не замислюються про її долю. Мітіко вже 24 за місцевими мірками давно пора заміж, але вона не може залишити близьких, про них більше нікому подбати.

Одного разу Старший Хіраяма зустрів свого старого вчителя, той розповів йому сумну історію своєї дочки. Після смерті матері вона багато років піклувалася про нього, та так і залишилася самотньою. Він кається в тому, що зламав життя своїй дитині.
Переглянувши свої погляди, Шухей вирішує зайнятися долею дочки. Спочатку вона різко негативно ставиться до ідеї батька, а, подумавши, погоджується. Їй подобається Міура, але момент упущений, молодий чоловік вже зустрічається з іншою. Пан Сюдзо Каваї допоміг підшукати гідного нареченого, і після весілля Мітіко йде в дім чоловіка, а Шухею доведеться звикати до життя в самоті.

Кіно Смак сайри 1962 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*