» » Крила морпіхів / Крила флоту 1939
Крила морпіхів / Крила флоту 1939
Рік:
1939 рік
Країна:
Жанр:
Час:
89 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Ллойд Бейкон
В ролях:
Джордж Брент , Олівія Де Хевілленд , Джон Пейн , Френк МакХью , Джон Лител , Віктор Джьорі , Генрі о'нілл , Джон Ріджлі , Джон Галлодет , Дональд Бріггс
Формат:
mp4, 3gp

Крила морпіхів / Крила флоту 1939 дивитися онлайн

Опис фільму Крила морпіхів / Крила флоту 1939 українською мовою

Брати Харрінгтони – вічні суперники, хлопці в будь-якій справі намагаються з'ясувати, хто з них кращий. Кас, продовжуючи справу батька, стає класним льотчиком, а Джеррі, залишивши службу на підводному човні, направляється в льотну школу в Пенсакола. Під час занять, він знайомиться з нареченою брата, Ірен Дейл. Увагу родича до коханої посилює бажання Каса бути краще, і безроздільно панувати в серці дівчини.

В результаті катастрофи літака, Кас отримує важкі поранення, за станом здоров'я він більше не зможе літати, і змушений покинути службу. Джеррі направлений до місця служби в Сан-Дієго, він отримує право літати на гидросамолетах. Списаний льотчик, не маючи можливості насолоджуватися заввишки, не полишає улюбленої справи, і бере участь в розробці нового винищувача для ВМФ США. Щоб дітище конструкторів було запущено в серію, його необхідно випробувати. Пілот гідролітака, як завжди, прагне бути першим, і домагається права пілотувати експериментальний літак, його не лякає, що на рахунку нової літаючої машини вже є одна жертва – льотчик-випробувач Стів Коннерс. Приходить час Ірен визначитися, кому ж із братів вона віддасть своє серце.

Кіно Крила морпіхів / Крила флоту 1939 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*