» » Дівчинка на ім'я Варпу 2016
Дівчинка на ім'я Варпу 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Фінляндія, Данія
Жанр:
Час:
100 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Сельма Вілхунен
В ролях:
Лінні Ског, Паула Весала, Лаурі Майяла, Сантту Карвонен, Антті Луусуаниеми , Niina Sillanpää , Оути Мяенпяя , Ronja Kalenius , Ганна Каре , Йонас Куокканен
Формат:
mp4, 3gp

Дівчинка на ім'я Варпу 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дівчинка на ім'я Варпу 2016 українською мовою

Варп Мієттінені всього 11, дівчинка змушена дуже швидко дорослішати, бо її мама, як дитина. Сіру виховує доньку одна, її батько багато років тому вирушив у невідомому напрямку. З тих пір жінка знаходиться під впливом панічних атак. Серед ночі їй раптом стає страшно, вона не боїться чогось певного. Паніка жене дорослу жінку в ліжко до дочки, яка втішає і намагається вселити впевненість. Сіру живе сірим, безрадісним життям, до проблем зі здоров'ям додаються нескінченні думки про те, де взяти грошей. Поки ситуація не критична, але постійні фінансові проблеми не дають старшої Мієттінена спокою. У вихідні мати нічого не робить і не виходить на вулицю. Вона навіть забула про дванадцятому день народження дочки.

Після безсонної ночі Варпу змушена йти в школу, де стає об'єктом насмішок підлітків, вони відпускають злі жарти з приводу відсутності батька. Дівчинці доводиться приймати дорослі рішення. Вдень вона вчиться, займається кінним спортом, піклується про Сіре, а ночами веселитися в компанії підлітків, які розкривають чужі автомобілі. Одного разу Варпу на викраденій машині вирішує відправитися на пошуки батька. Мама пам'ятала лише те, що він був актором і звали його Ілмарі. Вона не думала про те, що скаже йому при зустрічі, Варпа просто вирушила до Гельсінкі.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Дівчинка на ім'я Варпу 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*