» » Гравець 2014
Гравець 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:51
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Руперт Вайт
В ролях:
Чіл Конг, Стів Парк, Марк Уолберг, Джордж Кеннеді, Омар Лейва, Джон Гудман, Гріффін Клівленд, Брі Ларсон, Джессіка Ленг, Майкл Кеннет Вільямс

Гравець 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Гравець 2014 українською мовою

Головний герой - викладач, якого просто обожнюють студенти. Він досить молодий і є відмінним оповідачем - на його уроках із завидною регулярністю збираються повні групи студентів. Але є у вчителя один невеликий секрет, який точно не сподобався б адміністрації університету. Основний персонаж фільму захоплюється іграми на гроші, причому робить це з ще більшою віддачею, ніж читає лекції. Джим дуже азартна людина і про це говорять суми його програшів. Він завсідник практично всіх казино в своєму місті, з ним раз у раз вітаються круп'є.

Велике задоволення чоловік отримує від самої гри, і він готовий поставити будь-яку суму, щоб не вибути з неї. Через це Джиму часто не вистачає грошей, він постійно бере їх в борг у матері. Ось тільки настає день, коли вона не зможе його виручити. Герой настільки захоплений процесом, що доходить дійсно до неймовірних ставок - на кону його власне життя. Але удача відвертається від чоловіка - тепер він не господар свого часу. У будь-який момент переможець може забрати свою нагороду, і тепер Джиму доведеться пройти через небезпечну подорож, щоб отримати можливість жити.

Кіно Гравець 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Гравець 2014
Гравець 2014
Гравець 2014
Гравець 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*