Поза грою 2002
Рік:
2002 рік
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Деміен О'доннелл
В ролях:
Майкл Шин , Марк Едді , Джим Картер , Селія Імрі , Рут Джонс , Філліпа Пік , Джейн Роббінс , Підлогу Шейн , Марк Стронг , Джозеф Демпсі
Формат:
mp4, 3gp

Поза грою 2002 дивитися онлайн

Опис фільму Поза грою 2002 українською мовою

Колін дуже м'який і добрий. У нього є кохана дружина Сандра, невеликий бізнес і його улюблену справу – дартс. Одного разу він застає Сару з капітаном місцевої команди з дартсу – Джеффом. Парочка оголошує обдуреному чоловікові, що їде на фінал змагань в Блекпул. Приголомшений Колін не знає, що робити. Його друг Зіппі радить, щоб через роки не шкодувати про те, що не збулося, відправитися слідом за швидкого дружиною і розповісти, як він її любить.

Герой фільму сідає на байк і відправляється в шлях. На зупинках він знайомиться з людьми, хорошими і не дуже. Нарешті, втративши мотоцикл під колесами автобуса, Коліну вдається дістатися до місця. Змагання в розпалі, всі сили учасників направлені на перемогу. Ще кілька днів тому для нього це було б важливо, але сьогодні йому потрібна тільки Сара. Він знаходить дружину і пропонує поспілкуватися. На подив Коліна, вона плаче, говорить, що усвідомила свою помилку і просить вибачення. Герой не приховує своїх почуттів, його любов безмежна, але він не хоче повертатися до колишнього життя, залишає їй бізнес – газетний кіоск, і відправляється слідом за вітром, йому цікаво, що чекає за наступним поворотом дороги.

Кіно Поза грою 2002 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*