Семицвіт 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Жанр:
Час:
91 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Єлизавета Трусевич
В ролях:
Світлана Немоляєва , Іван Оранський , Катерина Смілянець , Ганна Потебня , Анастасія Добриніна , Євгенія Шипова , Артем Гайдуков , Сергій Бадічкін , Володимир Малков , Іван Гарьковець
Формат:
mp4, 3gp

Семицвіт 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Семицвіт 2013 українською мовою

Антон – молодший представник сім'ї Семицветовых, де мама, тато, бабуся і навіть кішка – всі руді. У школі шестикласник не дуже старанний, зате здатний на вигадки. Його друзі – нескінченно жующий Пухкий, і що володіє енциклопедичними знаннями Альберт по кличці Ейнштейн завжди раді допомогти у витівках.

Класний керівник Людмила Русланівна, вчитель літератури, ще б, з таким ім'ям, втомилася викликати батьків і водити Семицветова до директора. На цей раз на бесіду з педагогами належало йти бабусі. Вердикт – місяць випробувального терміну і виключення. За що ж? Антон з приятелями розробили план і зуміли зупинити ліфт між поверхами, але надії на те, що урок літератури не відбудеться, не виправдалися. Замість Людмили Руслановны в ліфті застрягла новенька, приголомшило Семицветова своєю красою, – Женя Астрюкова. Дівчинка була гарна собою, але жахливо зарозуміла. Щоб добитися її уваги, однокласник повинен був вразити уяву. І він придумав парі, Антон виконує сім її бажань, а вона Але про це пізніше.

Поки герой старанно виконував бажання, він зрозумів, що Женя йому подобається, але він любить іншу. Що було далі і хто та єдина, заради якої рудий Семицветов готовий на все?

Фільми 2013 онлайн

Кіно Семицвіт 2013 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*