» » Любителі історії 2006
Любителі історії 2006
DVDRip
Рік:
2006 рік
Час:
109 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ніколас Хайтнер
В ролях:
Семюел Андерсон , Джеймс Корден , Стівен Кемпбелл Мур , Річард Гріффітс , Френсіс де ла Тур , Ендрю Нотт , Рассел Тови , Джеймі Паркер , Домінік Купер , Семюел Барнетт
Формат:
mp4, 3gp

Любителі історії 2006 дивитися онлайн

Опис фільму Любителі історії 2006 українською мовою

Кінець 80-х, графство Йоркшир. Вісім випускників школи, які набрали найбільшу кількість балів на випускних іспитах, мають право вступити в Оксфорд чи Кембридж за результатами співбесіди. Однак, перед зарахуванням, їм необхідно пройти поглиблений курс історії.

Допомагають хлопцям здійснити свою мрію сивочолий педагог Гектор та амбітний викладач нової формації Ірвін, запрошений на період підготовки абітурієнтів. Для зарахування на повну ставку, Ирвину необхідно спробувати вижити Гектора. Молодий вчений віртуозно володіє знаннями, миттєво підбирає цитати, навчений досвідом Гектор роздає расшалившимся хлопчакам ляпаса і розігрує з ними сюжети з життя, змушуючи згадувати французький. Дружні стосунки з Ірвіном спонукають хлопців бути поблажливими до літньої людини. Молодий викладач усвідомлює і сам вкладає в голови хлопців, що справити позитивне враження на членів приймальної комісії вдасться не сухими фактами, зазубреними до автоматизму, а глибокими знаннями, отриманими на уроках його конкурента. Незважаючи на особисте суперництво педагогів, у них одна блага ціль – надходження їх підопічних в кращі університети.

Кіно Любителі історії 2006 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*