Томмазо 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
97 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кім Россі Стюарт
В ролях:
Кім Россі Стюарт , Крістіана Капотонді , Камілла Діана , Жазмин Трінка , Дагмар Лассандер , Серра Йильмаз , Едоардо Пішо , Ренато Скарпа , Меліса Бартоліном , Alessio d'amico
Формат:
mp4, 3gp

Томмазо 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Томмазо 2016 українською мовою

Герой фільму – високий імпозантний брюнет, гідний зовнішності графа. Флер загадковості посилюється, коли оточуючі дізнаються, що він актор. Здавалося б, особисте життя Томмазо повинна бути безхмарним. Але стосунки з жінками не складаються. Тривала зв'язок з К'ярою незабаром могла б закінчитися весіллям, але немає. Абсолютна байдужість Томмазо призводить до того, що кохана не витримує і йде.

Чоловік намагається проаналізувати причини того, що відбувається, але не може їх зрозуміти. Він шукає підтримки в оточуючих, але марно. Дивно, людина, ледь побачивши якого у представниць протилежної статі захоплює дух, не може знайти своє щастя. Не те щоб він болісно шукав ідеал. Немає. В якийсь момент йому просто стає нудно, і він занурюється глибоко в себе.

Поживши якийсь час на самоті, в надії на краще Томмазо вступає у відносини, вони закінчуються нічим. Так було до того моменту, поки в її життя не впурхнула ВОНА. Ніби легкий бриз, вона хвилює і розбурхує почуття. Юна фея радикально відрізняється від жінок, які побували в ліжку Томмазо, вона не хоче прив'язати його, а просто живе, насолоджується кожним днем і заряджає позитивом.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Томмазо 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*