» » Брати: Остання сповідь 2013
Брати: Остання сповідь 2013
Рік:
2013 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:40
Переклад:
український, оригінал
Режисер:
Вікторія Трофименко
В ролях:
Наталка Половинка, Олег Мосейчук, Роман Луцький, Вероніка Шостак, Юрій Денисенков, Віктор Демерташ, Микола Береза, Олег Мосейчук, Орест Ягіш
Формат:
mp4, 3gp

Брати: Остання сповідь 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Брати: Остання сповідь 2013 українською мовою

Немає нічого більш сумного і складного, як непримиренна ворожнеча і ненависть серед рідних один одному людей. Пропонуючи дивитися онлайн «Брати: Остання сповідь 2013», що описує глядачеві дуже сумну історію ненависті, що виникла між братами гуцулами, де ворожнеча розтягнулася на сорок років. Але ворожноче між братами була не завжди. Ціле дитинство брати дуже дружили, ділилися всім, що мали: іграшками, любов'ю своєї матері, останнім кусенем хліба, захопленням близьких товаришів. Дитинство дуже швидко пролетіло, залишивши все що було між ними в минулому, а між колись рідними людьми утворилося провалля, яку породила любов'ю, ця любов була до однієї дівчини. Ще одним ударом була суперечка про те, хто є батьком сина, якого народила їх кохана. Насилу вдалося уникнути кровопролиття, брати розірвали усілякі відносини між собою. Було вирішено, що програє то, хто загине першим.

Нескінченно довго тягнулися впродовж чотирьох десятиліть, але і вони не погасили лютою ворожнечі родичів. В один день в їх селищі з'являється молода письменниця, яка приїхала на запрошення місцевих настоятелів монастиря для прочитання лекції про життя святих та юродивих. Письменниця знайомиться з одним з братів і дізнається про його великої ненависті до брата. Їй захотілося примирити будь-якими шляхами злісних стареньких. Цей фільм - приклад сили духу, самовідданості, безмежного терпіння, які показала проста жінка. Жінка стійко переносила бурчання і капризи старих, проявляла найбільшу мудрість і розуміння. Їй хотілося примирити рідні серця, до того, як вони покинуть тлінне тіло і перейдуть в інший світ. Чи принесуть плоди все її зусилля, чи зможе вона позмагатися з часом - ці таємниці і відкриє це глибокий і змістовний фільм.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Брати: Остання сповідь 2013 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Брати: Остання сповідь 2013
Брати: Остання сповідь 2013
Брати: Остання сповідь 2013
Брати: Остання сповідь 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*