» » Олівер Твіст 1948
Олівер Твіст 1948
Рік:
1948 рік
Жанр:
Час:
110 хв.
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Девід Лін
В ролях:
Джон Ховард Дейвіс , Роберт Ньютон , Алек Гіннесс , Кей Уолш , Френсіс Л. Салліван , Генрі Стівенсон , Мері Клер , Ентоні Ньюлі , Жозефін Стюарт , Ральф Труман
Формат:
mp4, 3gp

Олівер Твіст 1948 дивитися онлайн

Опис фільму Олівер Твіст 1948 українською мовою

Драматична екранізація оповідає про народження і долі хлопчаки на ім'я Олівер Твіст. Промокла До нитки від сильної зливи молода жінка ледь пробирається до порогу парафіяльного будинку, де практично біля самої двері народжує свого первістка. До нещастя, пологи були складними, а належної допомоги їй ніхто не надав. Тому їй не вдається впоратися з ускладненнями, внаслідок чого вона передчасно помирає. Новонародженого Олівера Твіста направляють у спеціалізований дисциплінарне установа, де він проводить все раннє дитинство. Тут про нього не особливо піклуються, у хлопчика просто є дах над головою.

Протягом дев'яти років, як і всі інші діти в цьому богом забутому місці, Твіст живе впроголодь, не маючи навіть самих скромних умов. Він так само, як і його «брати по нещастю», щодня ходить на різноманітні підробки, що часом межують з приниженням. Від малолітніх робітників потрібно зовсім зовсім не дитячий фізична праця. Потім настає новий етап у житті юнака, проте від кардинальних змін йому зовсім не стає легше. Його відправляють помічником у майстерню одного з місцевих трунарів. Дружина чоловіка з першого погляду не злюбила хлопчика. Вона не пропускала моменту насолити герою, влаштувати йому справжні страждання, ніби звичних побиттів з найменшого приводу було недостатньо. Над ним регулярно знущаються і жорстоко карають. Як-то раз він зрозумів, що більше не в силах терпіти таке ставлення до себе і, набравшись сміливості і рішучості, збігає в Лондон. Його чекає по-справжньому кардинальна зміна обстановки і поглядів на життя. Головний герой знайомиться з бандою підлітків, на чолі якої стоїть вельми неприємний хлопець по імені Феджин. У сміливця не залишається вибору, окрім як поповнити ряди лихий зграї і піти з ними на своє перше діло. Під тиском бродяжок Олівер бере участь у, здавалося б, безневинної дитячої витівки, зовсім і не злочин. Йому доручено зняти хустку з кишені відвідувача книжкового магазину, але цей момент стає переломним етапом його дорослішання.

Кіно Олівер Твіст 1948 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*