Водолій 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Бразилія, Франція
Жанр:
Час:
142 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Клебер Мендонса Фільо
В ролях:
Джулія Бернат , Соня Брага , Умберто Карран , Barbara Colen , De Paula Renor , Маевэ Жинкингз , Fábio Leal , Буда Ліра , Thaia Perez , Daniel Porpino
Формат:
mp4, 3gp

Водолій 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Водолій 2016 українською мовою

Чудова бразильська драма оповідає захоплюючу історію про гордість, стоицизме, незламності й непідкупності простої людини. Бразилія. Тихий містечко під назвою Ресіфі. Країна переживає не кращі часи: фінансовий та соціальний кризи змушують людей і, зокрема, влади діяти іноді неприємними методами. А якщо все це підігрівається грошима, то можна продати і дати дозвіл на що завгодно. В місті є милий приморський район, де розташований затишний багатоквартирний будинок під назвою Водолій. Це місце – просто ласий шматочок для бізнесменів, які планують знести маленьку будівлю, щоб на його місці почати будівництво набагато більшого сучасної будівлі. Тому забудовники починають одну за одною викуповувати квартири мешканців Аквариуса, плануючи в найближчому майбутньому почати будівельні роботи.

Ось тільки такий стан речей абсолютно не влаштовує головну героїню на ім'я Клара, старіючу вдову з характером. Вона в цьому місці виросла, народила і підняла чотирьох дітей. Тепер у неї з'являються онуки, і вона зовсім не хоче нічого міняти. Тому жінка відмовляється покидати свій будинок, які б пропозиції їй не робив майбутній забудовник. Тоді скупники припиняють вмовляння, після чого настає час загроз. Але бувала Клара і не таке в житті пережила.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Водолій 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*