» » Знову вдома 2017
Знову вдома 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Холлі Мейерс-Шайер
В ролях:
Піко Олександр, Нат Вулф, Рейд Скотт, Майкл Шин, П.Дж. Бірн, Кендіс Берген, Різ Уізерспун, Лейк Белл, Лола Фленері, Джен Киркман
Формат:
mp4, 3gp

Знову вдома 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Знову вдома 2017 українською мовою

Чарівна Еліс з недавніх пір стала матір'ю - одиначкою, ридаючій на самоті ночами, або перед своїм прекрасним відображенням у дзеркалі. Чоловік покинув її, і тепер їй потрібно звикати до абсолютно нового життя. Єдине правило, якого вона не збирається змінювати - це святкування дня народження з величезним розмахом. Для неї, цей день веселіше всіх інших червоних днів календаря. Вона відривається по повній програмі, а потім кілька днів приходить в норму. Друзі та рідні звикли до її витівок. Але, те, що вона зробила на цей раз, шокувало багатьох.

У дівчини великий будинок, і вона вирішила здати кімнату трьом молодим красивим хлопцям. Подруги обзавидуются, мама зрозуміє, а колишній, ще пошкодує про таку втрату. Хлопці досить-таки виховані, не дозволяють собі нічого зайвого. Вони з задоволенням грають з дітьми Еліс, допомагають їй по господарству. І з часом, кожен з них починає відчувати ніжні почуття до навіженої блондинці. Їх не бентежить різниця у віці, вони готові на протистояння дружби і любові. Одинока мати ще ніколи не відчувала такої турботи, якої її оточили молоді люди. Які дії вона зробить? Чи вибере когось її серце? Можливо, вона все затіяла, щоб змусити ревнувати чоловіка - і хлопців використовує тільки в якості приманки.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Знову вдома 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

В гостях у Элис

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*