Квадрат 2017
CAMRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Швеція, Німеччина, Франція, Данія
Час:
142 хв. / 02:22
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Рубен Естлунд
В ролях:
Linda Anborg, Террі нотар, Домінік Уест, Elijandro Edouard, Marina Schiptjenko, Крістофер Лессі, Клас Банг, Елізабет Мосс, Martin Sööder, Daniel Hallberg
Формат:
mp4, 3gp

Квадрат 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Квадрат 2017 українською мовою

Фільм знайомить нас з куратором музею Крістіаном, який досить довго займає цю посаду. Він розлучений і самостійно займається вихованням двох дочок. На роботі іноді доводиться затримуватися, багато вирішувати. Дочки у нього люблячі і розуміють, незважаючи на вік. Вони знають, що тато найкращий і він ніколи їх не залишить.

Крістіан вивів музей на новий рівень, в ньому часто проходять різні виставки, більшість з яких пов'язані з сучасним мистецтвом. Цей напрямок надихає його та інших співробітників. Здавалося б найпростіші експонати, що зустрічаються в повсякденному житті, можуть заново відкритися перед тобою несучи особливий сенс. Не всі звичайно ж розуміють і сприймають подібний напрямок, але відкидати його не можна. У кожному з нас є особливий талант, який ми по різному розкриваємо в собі. Головне подивитися на творіння з потрібною боку, відшукати в ньому задумку творця, зрозуміти, що він хотів сказати своєю роботою. У цьому Крістіан досяг успіху, він знає багатьох талановитих людей, але шкода вони живуть в різних містах.

Отнажди йому в голову приходити іедя, зібрати якомога більше молодих новаторів і їх шедеврів для масштабної виставки. Він довго планує цей захід і навіть захищає пристойний ділянку площею, який зіграє свою роль в цій дії. Подібний захід має зробити неабияке враження не тільки на простих глядачів, а й на самих новаторів, які зможуть поспілкуватися з однодумцями, поділитися враженнями та просто насолодитися мистецтвом.

Щоб здійснити задумане Крістіан звертається за допомогою в одну контору, де співробітники багато наплутали і все пішло не за планом. А туту ще й гаманець з телефоном поцупили у головного героя. Йому звичайно ж вдалося відстежити пристрій за допомогою спеціального додатку, але це не найбільший прорив. Як далі розвиватимуться події, відбудеться чи виставка, куди привів чоловіка сигнал і чому він зважився стільки всього переосмислити у своєму житті?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Квадрат 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*