Алойс 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Швейцарія, Франція
Час:
91 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тобіас Нолл
В ролях:
Георг Фрідріх , Tilde von Overbeck , Каміль Крейчі , Yufei Li , Koi Lee , Себастіан Крэенбюль , Karl Friedrich , Петер Цумштайн , Аньєс Лампкин , Рахель Хубахер
Формат:
mp4, 3gp

Алойс 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Алойс 2016 українською мовою

Загадкова драма оповідає історію про головного героя по імені Алойс. Він – приватний детектив, який працює зі своїм батьком. Чоловік - одинак, він не любить вступати в контакт з людьми, клієнтами і об'єктами свого спостереження, вважаючи за краще знімати все на камеру. Він проігнорував жінку, яка живе по сусідству, яка попросила його про маленьку послугу. Він знімає на камеру і звичайних людей, ніяк не пов'язаних з його роботою. Після цього Алойс може годинами сидіти вдома і переглядати відеозаписи з незнайомцями і чужими життями.

Одного разу батько вмирає, і засмучений чоловік сильно напивається. Він засинає в автобусі по дорозі з похорону, а прокинувшись вранці, виявляє, що відеокамера і кілька плівок були вкрадені. Пізніше йому незнайомка дзвонить і каже, що камера і запису у неї. Вона переглянула всі і хоче вислати плівки людям, які зняті на відео. Алойс каже, що викличе поліцію, але це не спрацьовує. Жінка пропонує йому замість цього зіграти з нею в так звану «телефонну прогулянку». Обидва людини, розмовляючи по телефону, повинні сконцентруватися на одному і тому ж місці і уявити, що вони обидва зараз там знаходяться. Якийсь час Алойс чинить опір, проте врешті-решт все ж погоджується піти на цей дивний експеримент.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Алойс 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*