Нелюбов 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
127 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Андрій Звягінцев
В ролях:
Мар'яна Співак , Олексій Розін , Матвій Новіков , Марина Васильєва , Андріс Кейшс , Олексій Фатєєв , Сергій Борисов , Наталя Потапова , Ганна Гуляренко , Артем Жигулін
Формат:
mp4, 3gp

Нелюбов 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Нелюбов 2017 українською мовою

В центрі драматичних подій виявляється сімейна пара Борис і Євгенія, а також їх дванадцятирічний син Олексій. Останнім часом їх відносини переживають цілковитий крах. Обоє постійно сваряться, навіть не намагаючись знайти якісь альтернативні рішення і справа виникаючих проблем, щоб прийти до взаєморозуміння. Вони влаштовують сварки через дрібниці і постійно дихають ненавистю. Кожен вже давно завів собі коханця на стороні, тому швидкий розлучення – це єдина подія, яка їх цікавить.

Скоріше розійтися і почати життя з чистого аркуша, яка на цей раз буде легкою і щасливою, як їм здається, - ось, чим живуть наші герої на даний момент. Ось тільки недбайливі батьки зовсім забули про власну дитину і його почуття. Їм навіть у голову не приходить думка про те, що хлопчик дуже важко і болісно переживає все, що відбувається, а їх чвари просто розривають його душу і серце на частини. Після чергового скандалу батьків Льоша просто не витримує і вирішує втекти з дому подалі від усього, що відбувається. Що ж будуть робити наші герої, і стане це приводом всерйоз задуматися не тільки про своїх відносинах, але і про почуття дитини?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Нелюбов 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*