» » Лікувати живих 2016
Лікувати живих 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Франція, Бельгія
Жанр:
Час:
103 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кейтель Куілівье
В ролях:
Тахар Рахім, Еммануель Сеньє, Енн Дорваль, Були Ланнерс, Кул Шен, Монья Шокрі, Еліс Тальоні, Карім Леклу, Фіннеген Олдфілд, Тео Чолбі
Формат:
mp4, 3gp

Лікувати живих 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Лікувати живих 2016 українською мовою

Симон – юний екстремал. Вночі він тікає з дому, щоб відправитися з друзями ловити хвилю. Кажуть, одного разу спробувавши, людина вже не зможе зупинитися, це більше, ніж наркотик, цим і пояснюється відчайдушне прагнення серферів осідлати норовливі хвилі. Хлопці плавали, пірнали на дошках під потоки води, а на світанку збиралися повернутися додому. Але не доїхали, потрапили в аварію. Симон постраждав більше всіх, він був на передньому сидінні не пристебнутий, і його викинуло через лобове скло. У хлопчика великі пошкодження і внутрішня кровотеча.

Маріанна, викликана в лікарні поза себе від занепокоєння за сина. Незабаром приїжджає і батько, що живе окремо від сім'ї. Доктор П'єр Револ не намагається втішати, становище дуже серйозне. Юний інтерн Сильвестр роз'яснює батькам, що поки хлопчик підключений до системи життєзабезпечення, непогано б визначитися щодо його органів. Сотні людей чекають пересадки, але мати і батько нічого чути не хочуть, вони не можуть впоратися з несподіваній бідою.

Сини Клари Меджин стурбовані її здоров'ям. Серце працює з працею, медикаментозне лікування не дає очікуваних результатів, необхідна трансплантація. Незабаром Маріанні і її чоловікові все ж доведеться прийняти найскладніше в їх житті рішення. Лікувати треба живих, а мозок їх сина поступово вмирає.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Лікувати живих 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*