» » Останній меч самурая 2002
Останній меч самурая 2002
HDRip
Рік:
2002 рік
Країна:
Японія
Жанр:
Час:
143 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Йодзиро Такіта
В ролях:
Кіїті Накаї, Коїті Сато, Юі Нацукава, Такехіро Мурата, Мікі Накатані, Юрі Міяке, Масаесі Ханеда, Есінорі Хірума, Кеїсуке Хорібе, Ацусі Іто
Формат:
mp4, 3gp

Останній меч самурая 2002 дивитися онлайн

Опис фільму Останній меч самурая 2002 українською мовою

Яскравий, красивий, динамічний фільм про доблесті і честі – непорушних постулатів кодексу самурая. Дана одного разу присяга не може бути порушена ні за яких обставин, інакше воїн покриє свою сім'ю незмивною ганьбою на десятиліття вперед.

Дія відбувається в середині ХІХ ст. в Кіото, тодішньої столиці Японії. Міжусобні чвари за владу призводять до того, що об'єдналися феодальні клани вирішили виступити проти імператора Мейдзі. Основною рушійною силою повстання став клан Нанбу. Герой фільму Канисира Юсимура – справжній воїн, який не знає страху, ніжний чоловік і батько, мудрий учитель. Він усвідомлює, що його життя швидкоплинна, подібно краплі роси.

Опинившись заручником ситуації, коли війська його володаря йдуть всупереч волі імператора, Юсимура раздираем сумнівами, залишитися вірним обов'язку або виступити на боці імператора? Матеріальні цінності зневажають самурайським кодексом, але завдяки грошового забезпечення сім'я воїна має гідні умови для життя. Залишатися людиною або, будучи воїном-слугою, брати участь в насильницькому захопленні влади? Внутрішні терзання не дають спокою героя, його життя, як хокку «Залишайтеся нескореним. Цветите, як сакура».

Кіно Останній меч самурая 2002 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*