» » Стефан Цвейг 2016
Стефан Цвейг 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
106 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Марія Шрадер
В ролях:
Томас Лемаркус , Барбара Зукова , Йозеф Хадер , Чарлі Хюбнер , Ленн Кудрявицки , Христина ду Рего , Іван Шведов , Харві Фрідман , Мануель Кортес , Ніколау Брейнер
Формат:
mp4, 3gp

Стефан Цвейг 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Стефан Цвейг 2016 українською мовою

Класик світової літератури Стефан Цвейг став широко популярний у 20-х–30-х роках минулого століття. Його називали знавцем жіночої психології, але з приходом Гітлера до влади все змінилося, Цвейг опинився на роздоріжжі – залишатися в Австрії або бігти з Європи.
Фільм починається з кадрів конференції інтернаціональних письменницьких спілок в Буенос Айресі, де Стефан Цвейг відмовляється засудити дії Гітлера та нацистської Німеччини.

Будучи представником єврейської нації, письменник особливо яскраво уявляв, що з ним можуть зробити на батьківщині ті, кому невідомі ідеали та інтелектуальні знання, хто тисячами спалював у вогнищах книги. Незабаром чимало представників творчої еліти почали покидати батьківщину. Цвейг перебирається з Австрії у Великобританії, а потім в США. Письменник недовго насолоджувався відчуттям свободи і спокою, з суєтного Америки він попрямував до Бразилії. Друга світова вирує в Європі, а тут можна на час забути про жахи війни. Сам літератор, його сім'я і друзі опиняються в ізоляції. Рятуючи своїх близьких, автор популярних повістей стає заручником ситуації, ці місця не стали для нього рідними, його душа прагне додому.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Стефан Цвейг 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*