5150 (2016)
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
79 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Кору Девіс
В ролях:
Ешлін Пірс, Daffany McGaray Clark, Ванесса Джордано, Kirby Johnson, Майкл Корі Девіс, Стефен О'Мехоні, Домінік Паоло Тесту, Ернестіна Філліпс, Тім Тробек, Шармелю Катрелл
Формат:
mp4, 3gp

5150 (2016) дивитися онлайн

Опис фільму 5150 (2016) українською мовою

Після загибелі батьків Ками страждає манією переслідування. Її зведена сестра Отом, змучена нападами агресії, що виникають у дівчини по відношенню до неї. Під час чергового нападу Ками накинулася на Отом, і тієї ледь вдалося відбитися. Викликані представники поліції, соціальних служб та медики порадили відправити психічно неврівноважену дівчину на лікування, інакше він потрапить у в'язницю або покінчить з життям. Старша сестра погоджується, незважаючи на ридання родички.

Через 2 роки три подруги Отом, Кармен і Десс отримують від Ками листи однакового змісту. Вона кається у скоєному і просить про зустріч, щоб принести вибачення особисто. Проте, розмови не вийшло. Ками з першої хвилини звинувачує подруг в тому, що вони кинули її, не намагаючись вилікувати від шизофренії. Після виходу з клініки вона змушена була заробляти на життя, і вплуталася в торгівлю наркотою. Через 3 дні потрібно віддати 75 тисяч доларів, і вона приймається шантажувати подруг. Успішна актриса Кармен, щоб отримати свою першу роль, переспала з режисером. Сестра під своїм ім'ям опублікувала чужий роман. А Пачулі, з нетерпінням чекає народження первістка, так довго не могла завагітніти, тому що потай від чоловіка колись зробила аборт. Дівчата з жахом уявляють, що станеться, якщо правда випливе назовні.

Фільми 2016 онлайн

Кіно 5150 (2016) дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*