Жги! 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Режисер:
Кирило Плетньов
В ролях:
Анна Уколова, Олександра Бортіч, Катерина Агеєва, Вікторія Ісакова, Микита Кологрива, Данило Стєклов, Інга Оболдіна, Володимир Ільїн, Тетяна Догілєва, Вероніка Кузнєцова
Формат:
mp4, 3gp

Жги! 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Жги! 2017 українською мовою

Алевтина Романова - сувора і відповідальна жінка, яку друзі, люблячи, називають Ромашкою, працювала довгий час в жіночій виправній колонії в якості наглядачки. Наша героїня давно вже звикла справлятися зі своїми обов'язками, але було в ній щось, що відрізняло її від колег - наявність неймовірного голосу. Їй багато говорили, що варто було б давно податися в оперні діви, але склалося так, що Алевтина з дитинства, з незрозумілої причини, звикла соромитися свого таланту. Вона навіть при людях намагалася не співати, вважаючи за краще в своє задоволення давати волю голосу, лише коли поблизу нікого немає. Одного разу одна з ув'язнених зуміла записати її чудовий спів за допомогою телефону, а потім виклала все це в Інтернеті. В результаті Алевтина тут же прославилася - настільки, що було запрошено в Москву, щоб взяти участь в популярному вокальному шоу.

В нашій героїні пробуджується щире бажання нарешті змінити власне життя. Але виявляється, що вона абсолютно не готова до такого непростого викликом. Єдиною людиною, здатним взяти на себе роль наставника і допомогти Алевтині як слід підготуватися до конкурсу, виявляється та сама ув'язнена, яка раніше була співачкою.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Жги! 2017 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*