Жги! 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Кирило Плетньов
В ролях:
Анна Уколова, Олександра Бортіч, Катерина Агеєва, Вікторія Ісакова, Микита Кологрива, Данило Стєклов, Інга Оболдіна, Володимир Ільїн, Тетяна Догілєва, Вероніка Кузнєцова
Формат:
mp4, 3gp

Жги! 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Жги! 2017 українською мовою

Алевтина Романова - сувора і відповідальна жінка, яку друзі, люблячи, називають Ромашкою, працювала довгий час в жіночій виправній колонії в якості наглядачки. Наша героїня давно вже звикла справлятися зі своїми обов'язками, але було в ній щось, що відрізняло її від колег - наявність неймовірного голосу. Їй багато говорили, що варто було б давно податися в оперні діви, але склалося так, що Алевтина з дитинства, з незрозумілої причини, звикла соромитися свого таланту. Вона навіть при людях намагалася не співати, вважаючи за краще в своє задоволення давати волю голосу, лише коли поблизу нікого немає. Одного разу одна з ув'язнених зуміла записати її чудовий спів за допомогою телефону, а потім виклала все це в Інтернеті. В результаті Алевтина тут же прославилася - настільки, що було запрошено в Москву, щоб взяти участь в популярному вокальному шоу.

В нашій героїні пробуджується щире бажання нарешті змінити власне життя. Але виявляється, що вона абсолютно не готова до такого непростого викликом. Єдиною людиною, здатним взяти на себе роль наставника і допомогти Алевтині як слід підготуватися до конкурсу, виявляється та сама ув'язнена, яка раніше була співачкою.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Жги! 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*