» » Переломний момент 2017
Переломний момент 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
82 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Joe Gawalis
В ролях:
Вільям ДеМео , Джозеф д'Онофріо , James K. Fulater , Ентоні Ферро , Дж. Підлогу Салветти , Lucy Lopez , Michele Fransckozes , Піт Пассаро , Оріана д'агостіно , Yaron Urbas
Формат:
mp4, 3gp

Переломний момент 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Переломний момент 2017 українською мовою

Навіть у хороших людей іноді настає переломний момент, коли ситуація може обернутися абсолютно неймовірним чином, адже, як відомо, у нас всередині сидить щось, що не варто випускати назовні. Якщо будь довести і вимотати, то на певному етапі він просто може зірватися. І вже нікому буде непереливки, адже найстрашніше, коли прекрасний, гідний член суспільства починає по-справжньому злитися і давати волю внутрішнім демонам. Це – справді потужний і непередбачуване дійство.

Головний герой драматичного трилера – чоловік на ім'я Джим Томпсон. Він прожив на цьому світі цілих п'ятдесят два роки. Він постійно намагався з усіх бути справді добрим, відповідальним, надійним, гідним і добрим хлопцем. Він завжди чинив правильно – без будь-яких намагань і спроб. Просто робив все максимально добре і по-людськи. Однак сталося щось таке, що змусило нашого майже праведного героя переглянути свої погляди на нормальність, адекватність та доброту. Він засумнівався у власних принципах, переконаннях і їх доцільність у цьому житті, якої всі ці вчинки і принципи, судячи з усього, просто не потрібні – вона не відплачує йому тією ж монетою. І у Джима стався зрив – він просто плюнув на все, маючи на це дуже вагомі підстави.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Переломний момент 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*